+372 5161491

Bürootoolid.ee tellimistingimused

 

NB!

  • Tellimuse kinnitamiseks tuleb tellimuse eest tasuda ettemaksuna.
  • Tarneaega arvestame arve tasumise kuupäevast alates.

Tellimuse vormistamine

Ostu sooritamiseks Bürootoolid.ee e-poes ei ole registreerimine tingimata vajalik, kuid soovitame seda edaspidise mugavuse pärast siiski teha.
Et sooritada ost, vali välja meelepärane toode, lisa see ostukorvi ning sisestage lahtritesse küsitud info.
Tellimuse täitmiseks on vaja, et Sinu andmed oleks korrektselt esitatud.
Bürootoolid.ee garanteerib, et küsitud isikuandmeid ei väljastata kõrvalistele isikutele.

Pärast andmete sisestamist tuleb valida makseviis. Valida saab SEB, Nordea, SWEDBANKi, Danske, LHV ja Krediidipanga vahel. Tehtud vaiku  puhul toimub makse tegemiseks suunamine pangalingile.

Võimalik tasuda kauba eest ka arve alusel! Lepingulistele ning pikaaegsetele koostööpartneritele väljastame kauba peale tellimuse esitamist, muudel juhtudel väljastame kauba peale arve tasumist.

Personaalse pakkumise saamiseks palun võtta ühendust klienditoega ning kirjutada oma soovist emailile: info@byrookaubad.ee

Kui olete näinud teid huvitavaid tooteid kusagil mujal odavama hinnaga siis kindlasti kirjutage meile ning püüame teha veelgi parema pakkumise!

Hinnad

Kõik Bürootoolid.ee e-poes näidatud hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.
Hinnale lisandub transpordi tasu. E-poes on rakendatud tingimus, et tellimuse koguväärtus peab olema vähemalt 50EUR (KM-ga).
Kui tellimuse summa on 50EUR või rohkem siis saadame tellitud kauba Teile DPD kulleriga.mum summa on 50 €.

Alates 40 € tellimused saadame DPD kulleriga.
Bürootoolid.ee jätab endale õiguse hindasid muuta. Enne hinna muudatuste jõustumist tehtud tellimustele kehtivad tellimismomendil kajastunud hinnad.

Tellimuse kohaletoimetamine

Kõik vähemalt 50 € ostud saadame Sulle DPD kulleriga.

Tellitud toote saadame Sulle mõne tööpäeva jooksul. Täpsem tarneaeg sõltub toote kaubamärgist ja kogusest. Täpsemat tarneaega võib julgelt küsida ka e-maili teel info(at)bürootoolid.ee

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb tellimuse eest tasuda ettemaksuna. Tarneaega arvestame arve tasumise kuupäevast.

Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

Pretensioonid kaupade õigsuse ja koguse kohta palume esitada 5 päeva jooksul.

Kliendil, kes on tellinud ekslikult mittesobiva toote, on AINULT kokkuleppel Byrookaubad OÜ müügiesindajaga võimalus kaup tagastada. Kui tagastatava kauba väärtus on kuni 100 eurot (km¬-ta), siis kauba tagastamisel arvestatakse käitlemistasu 10 eurot (km¬ta); kui tagastatava kauba väärtus on üle 100 eurot (km¬ta) kauba tagasiostu puhul arvestatakse toote esialgsest müügihinnast maha tagastustasu ¬ 10%. Tagasi ei osteta kasutatud või kliendi poolt rikutud kaupa, millel on vähenenud toote väärtus ning kaupa, mis on kaotanud oma esialgse kaubandusliku välimuse (rikutud originaalpakend). Maksekorraldusele palume märkida arve number. Kaubad kuuluvad Byrookaubad OÜle kuni arve täieliku tasumiseni.

Kui tagastatava kauba väärtus on kuni 100 eurot (KM­-ta), siis kauba tagastamisel arvestatakse käitlemistasu 10 eurot (KM-­ta);
kui tagastatava kauba väärtus on üle 100 eurot (KM­-ta) kauba tagasiostu puhul arvestatakse toote esialgsest müügihinnast
maha tagastustasu ­ 10%.
Tagasi ei osteta kasutatud või kliendi poolt rikutud kaupa, millel on vähenenud toote väärtus ning kaupa, mis on kaotanud oma
esialgse kaubandusliku välimuse (rikutud originaalpakend).

NB!

  • Toodet saab tagastada/vahetada vaid juhul, kui kaubalt pole eemaldatud silte, ümber olnud pakend on rikkumata ja terve.
  • Tagastatav toode peab originaalpakendiga olema pakitud omakorda ümbritsevasse kotti, karpi. Originaalpakendile ei tohi kleepida silte ega kirjutada saaja andmeid. See rikub pakendi välimust, aga järgmine ostja soovib ka toodet korrektses originaalpakendis.
  • Saatekulud jagame toote vahetamisel pooleks
  • Saatekulud tasub tagastusel tellija, aga asendustoote saadame välja ettevõte kuludega. Praaktoote puhul tasume saatekulud nii tagastamisel kui uue toote väljasaatmisel, nagu näeb ette seadus. Seega, palun ava pakendid ettevaatlikult ja proovi tellitud kaupa põhjalikult enne siltide eemaldamist.

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Sinu pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates tagastatud toote kohale jõudmisest Bürootoolid.ee esindaja kätte.

Lisaküsimusi, soove ja ettepanekuid ootame info(at)byrookaubad.ee aadressile.