+372 5853 5601
Tuleb tuttav ette?

Tuleb tuttav ette?

Tuleb tuttav ette? Istud oma bürootoolile, ning juba peale mõningat aega hakkad nihelema? Selg on kange, õlas pinge, jalad nihelevad laua all. Keha otsib asu, kuis mugav oleks? Tööle keskenduda ei saa?
See ei pruugi paista küll suure asjana, kuid õige bürootooli valik oma kontori lauataha, mängib suurt rolli Sinu tervisele ning mugavusele. Pikad istuvad tööpäevad seavad suure koormuse alla meie selgroo, mis pikapeale võib tekitada erinevaid ebamugavusi ning vaevusid terves kehas. Võttes natuke aega iseendale ning otsida õige ergonoomiline bürootool, hoiab eemale seljavalud, ning parandab efektiivsust terve tööpäeva jooksul.

 

Bürootool 769
Bürootool 769

Bürootool 769

Bürootooli teevad mugavaks pehmed käetoed, mis võimaldavad reguleerida ning toetada käsi vastavalt keha asendile ning vajadusele. See aitab vältida õla-ja kaela piirkonna vaevuseid. Samuti on oluline ka kontori tooli reguleeritavus üles-alla, et jalad saaksid toetuda kindalt maha ning kehal oleks fikseeritud toetuspind.

 

 

 

 

 

Bürootool ergonoomiline DELTA

Bürootool ergonoomiline  DELTA
Bürootool ergonoomiline DELTA

Bürootooli istme kaetus tekstiiliga ning seljatugi, mille kumerus on reguleeritav ning valmistatud polüester võrkkangast tagab sujuvama õhu liikumise ja mugavuse. Kiikemehhanism ja selle jäikus on reguleeritavad vastavalt istuja kaalule. Kõrgust saab paika seada gaasiamordi abil.

 

 

 

 

 

 

Tähelepanuta ei tohiks jääda ka tooli rattad ning jalatoed. Liikumine peaks olema sujuv ning tõrgeteta. Valmistatud on eelnimetatud kas siis plastikust või alumiinimist. Stabiilsem ning tugevam oleks viie haruline jalatugi. Rataste valikule saab olla abiks teadmine, milline on büroo kontori põrand. Vaipkattega pinnale sobiks hästi tugevate alumiinium ratastega tool. Plastik on hea parketile, sest ei kahjusta pindu.

Investeerides oma valikusse püsib hea bürootool truult Teiega pikki aastaid ning aitab tööpäevi mugavamalt veeta. Head leidmist!

 

Kommenteerimine on suletud.